Uitnodigingen externe toernooien

 

klik op de verenigingsnaam voor de nadere informatie

(nagekomen uitnodigingen verschijnen bovenaan)

 

Wanneer? Vereniging Waar? voor wie?  

15 en 16 juni

19,20 en 22 apr

22 juni

18,29 en 21 apr

div

div

30-5

22 juni

30 nei

15, 16 juni

8 t/m 23 juni  div

9,10 juni

15,16 juni

30-5

15-6

29-6

15-6

1,2 juni

15,16 en 22juni

20-4

1-6

8-6

1-6

8 en 9 juni

1-6

22 en 23 juni

8-6

15-6

7-4

20-4

div mei

diversen

30/5 en 1-6

15 en 16 juni

diversen

15 en 16 juni

30-5

20-4

30-5, 8-10-15/6

20-4

31-5, 1-8-14/6

1-6

10-6

16-6

15 en 16 juni

15 en 16 juni

1 en 2 juni

25-5

9-6

8-6

30-5

22-4

20-4

12-1

22-6

15-6

22-6

15-6

8-6

30-5

14 en 15 juni

22-12

5-1

1 en 2 juni

15-5

1-6

15-6

20-4

8-6

15-6

16-6

8-6

20 en 21 apr

div data
2-1

12-1
12-1
13-1
14-4

14-4
20-4
21-4

21-4
20 en 21 apr

20-22 apr
22-4

30-5
30-5
30-5 
30-5
31-5 t/m 10-6
14-6-16-6
15-6
16-6
1-6

1-6
1 en 2 juni
8-6
8/9 juni pinkster
8-6
8,9,10  juni
8,9 juni
15-6
15-6

SC Muiderberg

TOS-actief

Nieuwland

Tos-actief

Westlandia

FC Driebergen

vv NieuweNiedorp

deDijk

Yntze Waterkander toernooi

NVC Naarden

Waterwijk

sv Diemen

HST toernooi (overnachten)

GVVV

EVC

Aalsmeer

Aalsmeer

IVV

Blokkers intratuin toernooi

ZSGOWMS Paastoernooi

Kampong

Jan Blok toernooi

Desto

FC Tilburg

Henk Weenink toernooi

BVC

RKDES

s.v. Graveland

Odin'59

Grasshoppers

Jakocup

FC Amsterdam

SV Lelystad/KFC

Velo

DCV

Zilveren Hert toernooi Vitesse22

Meiden toernooi VVIJ

Koot Paastoernooi

Zeewolde

Markermeertoernooi

Hart voor Erremuu toernooi

FC Weesp

DSVP Party Event toernooi

sv 'sGraveland

Legmeervogels

Zaanlandia

RCZ toernooi

sv Vogelenzang

FC Almere

FC Almere

FC Almere

HBC

HBC

HBC

Afas toernooi VVH

Afas toernooi VVH

Jong Holland

Jong Holland

CVVO

WEC

vvWestzaan

Focus'07 Wintercup

Focus'07 Wintercup

Wherevogels

Wherevogels

sporting Andijk

sporting Andijk

FC Delta sports

FC Delta sports

zandvoort

zandvoort

SCH'44

DCG (internationaal)

iint. tourn of ESC Coulogne

NSVV Midwinter zaaltoernooi

vv Arnemuiden ( 7 x 7)
Purmersteijn
Purmersteijn
GC&FC Olympia

Hardegarijp
WMC
WMC

Joer int O-11 toernooi
Nieuw-Sloten

SVA
dvc Buiksloot

OSM'75
GC&FC Olympia
Kagia
Dames Toernooi
Kerkrade-west int. Toernooi
V.V. BIESLO
V.O.A.B
TOGB   internationaal toernooi
NSVV

FC Delta
OSM'75
NSVV
Zwaluwen
LEEUWINNEN toernooi
KGB TULIPVALLEY
RKVV Sportclub´25
Dts
NSVV

Muiderberg

Amsterdam

Amersfoort

Amsterdam

Naaldwijk

Driebergen

NieuweNiedorp

Amsterdam

Monnickendam

Naarden

Almere

Diemen

Bocholtz

Veenendaal

Edam

Aalsmeer

Aalsmeer

Landsmeer

Blokker

Amsterdam

Utrecht

Nijkerk

Utrecht

Tilburg

Oosthuizen

Bloemendaal

Kudelstaart

Graveland

Heemskerk

Hoogw/Opmeeer

Kortrijk (Belgie)

Amsterdam

lelystad

Wateringen

Krimpen a/d Ijssel

Castricum

Ijsselstein

FC Abcoude

Zeewolde

Marken

Arnemuiden

Weesp

Pijnacker

Graveland

Uithoorn

Zaandam

Zaandam

Vogelenzang

Almere

Almere

Almere

Heemstede

Heemstede

Heemstede

Amersfoort

Amersfoort

Alkmaar

Alkmaar

Lemmer

Wijbosch

Westzaan

Culemborg

Culemborg

Purmerend

Purmerend

Andijk

Andijk

Houten

Houten

zandvoort

zandvoort

Harmelen

Amsterdam

Noord Frankrijk

Numansdorp

Arnemuiden
Purmerend
Purmerend
Gouda.

Hardegarijp
Heerhugowaard
Heerhugowaard

Helmond
Amsterdam

Assendelft
Amsterdam

Maarssen
Gouda.
Lisserbroek
Nieuw Buinen
Kerkrade
Beesel
Goirle
Berkelen Rodenrijs
Numansdorp

Houten
Maarssen
Numansdorp
Utrecht
Veenendaal
BOVENKARSPEL
Bocholtz
Ede
Numansdorp

JO8 - JO17,  MO13

Open plekken

O8 t/m JO13

div laatste plaatsen

div

alle teams

JO8 t/m JO13, MO13

JO8 t/m JO11

JO8 t/m JO12, MO11

JO8 t/m JO14

alle teams, zie programma link

JO8 t/m JO17

JO6t/mJO13 en MO11t/mMO15

JO10-JO11

alle teams

M09 t/m MO15

JO10 t/m JO15

JO8 t\m JO13

JO8 t/m JO13,  Meiden

JO8 t/m JO12

JO8-9

JO-8 t/m JO-17 teams

JO8 t\m JO13

JO13, JO15 en MO13

JO8-JO19 en MO11 - MO17

t/m JO15

alle teams

JO10 t/m JO15

JO8 t/m JO11

JO10-11, MO11

diversen

JO8 t/m JO15

JO6 t/m JO13

JO8 t/m JOI15

alle teams

alle teams

MO13 t/m MO19

JO8 t/m JO11

alle teams

alle teams

diversen

JO8 t/m JO12, JO13-2007, MO13

diversen

MO9 t/m  MO17

JO7 t/m JO11 en MO11

minis t/m JO13

alle teams

JO9 t/m JO15 (4e KL)

JO10, JO17

JO8 en JO13, JO9.11.12

JO14,15,19 MO9,11,15.17

O16-17-19

O8 t/m 12

JO13-14-15, MO13-15

JO12,JO13, MO13

JO8 t/m JO11, M09 en MI10

MO15-17,JO10-12-13-15

MO11-13,JO8-9, JO11,JO15

JO13-1

JO13

diversen

JO-9, JO-10

JO11

JO13, JO15, JO16, JO17

JO8 t/m JO11, MO13 t/m MO17, Vr1

JO8,JO9,JO11, MO13,MO15,JO17

JO10,JO12,JO14,JO15

JO6 t/m JO8, JO11,JO12

JO9-JO10, JO16

JO-8 t/m JO-12

JO-13 t/m JO-15

JO-8 t/m JO-12

JO-8 t/m JO15 1e klasse en hoger

JO11 t/m JO16

JO6 JO7 JO8 JO9

JO-15 t/m JO-19
JO8  JO10 JO11 JO13
JO9 JO14 JO15 JO12 MO13 MO15
JO8, JO9, JO10, JO11 en JO12

JO10, JO11 & JO12 minimaal 1e klasse
JO8 t/m JO13
MO13 t/m MO19

JO-11
Jo10 t/m Jo15 en Mo11 t/m Mo15.

alle teams

JO13

MO11 t/m dames en JO6
JO8, JO9, JO10, JO11 en JO12
J06 t/m JO 12
MO-11 t/m, MO-17 en Vrouwen (18+)
Alle teams
Alle teams
JO11
JO8 JO9 
JO6  JO7 JO8 JO9 JO10

M010 /m MO19
JO8 t/m JO15
DAMES en  MO13 t/m MO19
JO7, t/m JO13, MO9, MO11 en MO13
MO9 t/m MO17 VR1 
Alle teams
MO17 en hoger (overnachten)
JO 15-1
JO11 t/m JO13